Czego nigdy nie wiedziałeś o telefonach komórkowych

Czego nigdy nie wiedziałeś o telefonach komórkowych

Większość właścicieli telefonów komórkowych czuje, że potrzebują zajęć tylko po to, aby nauczyć się podstawowych funkcji swojego telefonu.

Dotyczy to jeszcze bardziej smartfonów. Jednak większość posiadaczy telefonów nie dowiedziała się o korzystaniu z telefonów komórkowych w szkole. Samokształcenie to jedyny sposób na opanowanie władzy nad swoim telefonem komórkowym, a ten artykuł jest tutaj, aby pomóc.Nie trzymaj telefonu włączonego przez dłuższy czas, gdy sygnały są słabe. To na ogół zabije baterię, pozostawiając brak soku, gdy jest to najbardziej potrzebne. Staraj się odbierać połączenia telefoniczne w miejscach, w których sygnał jest bardzo silny, aby oszczędzać baterię.Czasami warto podpisać długoterminową umowę, aby otrzymać telefon, który chcesz. Niektórzy dostawcy oferują najlepsze ceny, jeśli chcesz zarejestrować się w ich usłudze na rok lub dwa. Tylko upewnij się, że jesteś gotów zobowiązać się do umowy, ponieważ wcześniejsze zakończenie okresu może słono kosztować kary.Nie zawsze kupuj najnowszy telefon. Nie zawsze jest to warte zachodu. Czasami aktualizacje telefonów są stosunkowo niewielkie. Przed zakupem przeczytaj recenzje telefonu dotyczące nowego modelu, aby pomóc Ci zdecydować, czy aktualizacja jest naprawdę potrzebna. Często aktualizacja jest niepotrzebna.Jeśli masz słaby sygnał, staraj się nie używać telefonu. Bardzo szybko rozładuje baterię. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Ponadto, jeśli masz telefon przy sobie, nie chowaj go w głąb torebki lub teczki, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby uzyskać tam dobry sygnał.

Jeśli obawiasz się, że Twój sygnał jest słaby, najlepiej całkowicie wyłączyć telefon.Kupując telefon komórkowy w sklepie, upewnij się, że otrzymujesz wartość swoich pieniędzy, targując się ze sprzedawcą. To nie działa przez cały czas, ale często otrzymasz zniżki, które możesz wykorzystać na swoim telefonie lub na aplikacje, które dotyczą Twojego telefonu.Sprawdź recenzje online przed zakupem telefonu komórkowego. Cały czas na rynku pojawia się wiele nowych telefonów i czasami trudno jest określić, który jest dla Ciebie najlepszy. Sprawdzając recenzje online, możesz zobaczyć, jakie funkcje oferują różne telefony, a także jak bardzo inni je lubią. Może to pomóc w podjęciu świadomej decyzji.Spróbuj uzyskać telefon komórkowy ze zdalnym dostępem bezkluczykowym. Może się to przydać, jeśli zamkniesz kluczyki w samochodzie. Zacznij od zadzwonienia do osoby w domu na jej telefon komórkowy. Następnie trzymaj telefon o stopę od drzwi samochodu. Mogą nacisnąć i przytrzymać przycisk odblokowania w pobliżu telefonu komórkowego. Samochód powinien się odblokować.Kontroluj swój abonament na telefon komórkowy przez kilka miesięcy, aby upewnić się, że masz odpowiedni dla siebie. Jeśli wygląda na to, że prawie zawsze przekraczasz limit danych lub minuty rozmów, prawdopodobnie musisz dokonać aktualizacji. Jeśli ciągle jesteś poniżej swoich limitów, możesz lepiej zaoszczędzić trochę pieniędzy z mniejszym planem.Chociaż etui na telefon komórkowy jest zwykle uważane za sposób na ich ochronę, w rzeczywistości zwykle przeszkadzają. Często utrudnia to trafienie we właściwe rzeczy. Naprawdę nie potrzebujesz go, ponieważ większość telefonów na rynku jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów.Większość właścicieli telefonów komórkowych prawdopodobnie życzyłaby sobie, aby szkoły uczyły się o telefonach komórkowych, ale tego nie robią. Każdy użytkownik telefonu komórkowego powinien nauczyć się, jak najlepiej wykorzystać swój telefon komórkowy. Ten artykuł powstał, aby pomóc tej sprawie swoimi pomysłami i radami.