Rzeczoznawcy motocyklowi

Znamy się na motorach

Rzeczoznawstwo motoryzacyjne jest tym elementem, które wymaga na pewno posiadania rzetelnej wiedzy, które wymaga rzetelnego podejścia. Tak naprawdę mamy do czynienia z tą dziedziną, w której nie tylko wiedza, ale i doświadczenie są kluczowe. Nasza firma oferuje usługi rzeczoznawców posiadających bardzo duże doświadczenie oraz niezbędne uprawienia. Działamy na terenie całego naszego kraju i w każdym rejonie posiadamy osoby, które mają nadane uprawnienia związane ze świadczeniem usług rzeczoznawczych. Uprawnienia dla naszych pracowników są nadawane przez niezależne stowarzyszenia, dzięki czemu mamy do czynienia z osobami wiarygodnymi, z osobami, których fachowość jest tymi uprawnieniami potwierdzona.

Oferujemy usługi rzeczoznawstwa motoryzacyjnego w odniesieniu do takich zagadnień jak chociażby pojazdy samochodowe, ciągniki samochodowe, różnorodne techniki motoryzacyjne, w odniesieniu do zagadnienia wyceny maszyn, urządzeń oraz pojazdów jak również należy wskazać na działalność w odniesieniu do bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

 Zagadnienie rzeczoznawstwa motoryzacyjnego prowadzonego przez naszą firmę to bardzo szeroki zakres prowadzonych działań, a tym samym możemy mówić o pewnego rodzaju kompleksowości, która sprawia, że jesteśmy bardzo cenionym na rynku podmiotem.

initial image
initial image

Nasi rzeczoznawcy posiadają stosowny status biegłych sądowych, co jeszcze mocniej wpływa na ich wiarygodność oraz na ich fachowość. Dodać warto, iż nasi pracownicy, nasi rzeczoznawcy znajdują się na listach Ministerstwa Infrastruktury, a tym samym są to osoby certyfikowane, osoby działające w oparciu o stosowne przepisy prawa. 

 

Każda opinia, która jest wydawana przez naszych pracowników, jest weryfikowana przez Biegły Instytut, co ma wpływ na jakość wydanej opinii rzeczoznawcy motoryzacyjnego. Nasi rzeczoznawcy to osoby o bardzo dużym doświadczeniu, a tym samym ma to ogromny wpływ na zagadnienie związane z fachowością wydawanych opinii na tematy związane z motoryzacją. Rzetelność to jeden z kluczowych elementów, na którą stawiamy.