Wymagana wiedza dla dzisiejszej fashionistki jest tutaj

Wymagana wiedza dla dzisiejszej fashionistki jest tutaj

Moda jest tym, co z niej robisz, a połowa bitwy to próba.

Druga połowa to znajomość właściwych wskazówek i sztuczek w branży. Niezależnie od tego, czy szukasz informacji online, przeglądasz czasopisma, czytasz książki, czy coś innego, możesz wyprzedzić grę o modzie. Zastanów się nad poniższymi wskazówkami, które pomogą Ci w Twojej osobistej modzie.Załóż go, aby szybko i łatwo zwiększyć modę. Powinieneś kupić kilka pasków, więc masz do wyboru różne kolory, wzory i tkaniny. Jasny pasek z obcisłymi dżinsami jest w modzie lub czarny pasek z klasycznymi spodniami khaki jest zawsze w modzie.Trzymaj parę lekkich, niedrogich balerinek na dnie torebki lub teczki. W przypadku złamania pięty, pojawienia się pęcherzy lub po prostu potrzeby wytchnienia stóp, będziesz przygotowany bez uszczerbku dla swojego stylu. Wybierz neutralny kolor, który pasuje do większości Twojej garderoby, aby uniknąć kolizji.Utrzymuj fryzurę bez konserwacji. Przygotowując się do spotkań, wyjść lub innych wydarzeń, wszyscy mają problemy z czasem, a posiadanie łatwej do ułożenia fryzury skraca czas potrzebny na przygotowanie się. Dostępnych jest wiele modnych fryzur, które pozwolą Ci szybko się odbić i nadal zachować wspaniały wygląd.Jeśli wybierasz się na uroczystą imprezę i nie jesteś do końca pewien, w co się ubrać, nie możesz zawieść z prostą czarną sukienką. Bez względu na dekadę, prosta, mała czarna sukienka zawsze była w modzie i nigdy nie wyjdzie. Rozważ to następnym razem, gdy nie wiesz, w co się ubrać.Nie noś zbyt ciemnych włosów, jeśli masz jaśniejszą skórę i/lub jaśniejsze oczy. Wymagana wiedza dla dzisiejszej fashionistki jest tutaj

Podczas gdy ciemniejsze włosy wyglądają ładnie u osób o ciemniejszych oczach i odcieniach skóry, sprawią, że będziesz wyglądać na wyblakłą.

Jeśli musisz przyciemnić włosy, dodaj do nich kilka pasemek, aby je rozjaśnić.Jednym z elementów garderoby, który nigdy nie wychodzi z mody, jest prosta czarna sukienka. Czarna sukienka dobrze wygląda na każdym, ponieważ daje efekt wyszczuplający, a to jest coś, czego pragną wszystkie kobiety. Możesz znaleźć tę sukienkę w każdym sklepie dyskontowym, ale jeśli chcesz taką, która przetrwa, musisz poszukać gdzie indziej i zechcieć wydać więcej pieniędzy.Unikaj dżinsów mom! Starzenie się nastąpi; jednak twój zmysł mody również nie musi się starzeć; po prostu musi ewoluować. Włączenie dodatkowego, niepotrzebnego dżinsu nie wpływa na Twój wygląd. Najważniejsze jest, aby mieć dżinsy dopasowane w talii i akcentujące obszary, z których jesteś dumny.Do butów i sandałów wybierz obcasy na koturnie. Koturny mogą sprawić, że będziesz wyglądać na wyższą, a przez to szczuplejszą. Kiedy kupujesz obcasy na koturnie, ważne jest, aby nie były zbyt grube, ponieważ może to stanowić wyzwanie, gdy próbujesz w nich chodzić!To, że trend jest popularny, nie oznacza, że ​​powinieneś go przestrzegać. Model wybiegu może wyglądać świetnie, ale może sprawić, że będziesz wyglądać bardziej jak pokaz na karnawale. Miej własny gust, który wpływa na twoje decyzje. Słuchaj własnych instynktów. Nie zawiodą cię.Wyrzuć sweter z dziurą lub te dżinsy, które ledwo trzymają się w kroku. Mogą czuć się jak starzy przyjaciele, ale jeśli zostaniesz w nich zauważony, będziesz postrzegany jako dama z sąsiedztwa. Łatwo zapomnieć, że twoja koszula jest poplamiona, jeśli nagle musisz wyjść z domu. Kupuj i noś ubrania, w których nie będziesz miał nic przeciwko byciu widzianym.Być może nie miałeś pojęcia, od czego zacząć, jeśli chodzi o siebie i modę. Jednak chcesz to zmienić i istnieje wiele sposobów na uzyskanie potrzebnej pomocy. Pamiętaj o radach, które przeczytałeś tutaj, kontynuując pracę nad lepszą modą w swoim życiu.