Pozbądź się astmy dzięki tym pomocnym wskazówkom

Pozbądź się astmy dzięki tym pomocnym wskazówkom

Jeśli jesteś jak inne miliony osób w Stanach Zjednoczonych, które nieustannie walczą i zmagają się z nieprzyjemnymi objawami i skutkami astmy, z przyjemnością odkryjesz przydatne informacje zawarte w tym starannie dobranym zestawie porad i porad dotyczących astmy.

świeże spojrzenie.Powinieneś przebywać w domu tak długo, jak to możliwe, gdy na zewnątrz jest wilgotno lub gdy w powietrzu jest dużo pyłków. Wilgoć i pyłki utrudniają oddychanie. Jeśli musisz wyjść na zewnątrz, możesz założyć maskę na nos i usta.Regularnie myj pościel, przynajmniej raz w tygodniu. Twoja pościel może zawierać kurz i mikroskopijne roztocza, które mogą powodować astmę. Powinieneś również umieścić na materacu ochronny plastikowy pokrowiec, ponieważ nie możesz go prać. Przechowuj czystą pościel w szufladzie, w której się nie zakurzy.Kiedy masz astmę, jesteś bardziej podatny na infekcje. Myj ręce tak często, jak to możliwe, zwłaszcza przed jedzeniem. Jeśli Twoje dziecko ma astmę, wcześnie naucz je tego nawyku. Myjąc ręce, możesz powstrzymać rozprzestrzenianie się niektórych szkodliwych bakterii, które mogą spowodować infekcję płuc.Unikaj trzymania roślin doniczkowych w domu. Niektóre rośliny mogą pachnieć lub zmieniać charakter powietrza, którym oddychasz, wywołując astmę. Jeśli chcesz zachować rośliny, zwracaj szczególną uwagę na objawy i bądź gotowy do usunięcia roślin, jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany.Uważaj na chemiczne środki czyszczące, jeśli masz astmę. Jest bardzo możliwe, że niektóre chemikalia używane do czyszczenia mogą wywołać atak astmy. Wskazane jest, aby podczas czyszczenia rozważyć użycie produktów na bazie organicznej.Ważne jest, aby codziennie przyjmować witaminy, aby kontrolować objawy i ataki astmy. Pozbądź się astmy dzięki tym pomocnym wskazówkom

Witaminy i składniki odżywcze pomagają w promowaniu przepływu tlenu i krwi do płuc, co również kontroluje objawy astmy.

Staraj się jeść pokarmy, które również dostarczają składników odżywczych, takich jak zielone warzywa i owoce.Jeśli mieszkasz w domu, w którym często musisz zamiatać podłogi, spróbuj zamiast tego użyć mokrego mopa. Zamiatanie może wzburzać kurz w powietrzu, a także powodować rozprzestrzenianie się alergii. Jeśli nie masz mokrego mopa i masz astmę, teraz nadszedł czas, aby go kupić.W przypadku astmy należy ograniczyć kontakt ze zwierzętami. Wiele osób cierpiących na astmę ma również alergię na zwierzęta domowe. Nawet jeśli nie masz alergii na zwierzęta, zwierzęta mogą przenosić w swoim futrze substancje wyzwalające, takie jak brud. Substancje te mogą spowodować atak bez uczulenia na zwierzęta.Jeśli zmagasz się z astmą, koniecznie stosuj lek rozszerzający oskrzela. Jest to najczęściej przepisywana kuracja dla osób zmagających się z astmą. Dostępne są dwa rodzaje leków rozszerzających oskrzela. Pierwszym z nich jest krótko działający lek rozszerzający oskrzela, stosowany w celu zmniejszenia natychmiastowych objawów. Drugi rodzaj to długo działający lek rozszerzający oskrzela, stosowany w stałej opiece nad astmą.Utrzymuj poziom stresu na jak najniższym poziomie. Wraz ze wzrostem poziomu lęku z powodu codziennych problemów, pojawiają się również objawy astmy. Jeśli kilka razy dziennie doświadczasz świszczącego oddechu i kaszlu, rozważ techniki łagodzenia stresu, takie jak regularne ćwiczenia oraz ćwiczenia rozciągające i oddechowe. Upewnij się również, że masz wystarczająco dużo snu, aby poradzić sobie ze stresem codziennego życia.Teraz, gdy wiesz więcej o różnych opcjach, porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, co byłoby odpowiednie w Twojej sytuacji. Pomiędzy przepisanymi lekami a tymi poradami wkrótce poczujesz ulgę.